
TLV70015DDCT
Ціна та наявність в Україні станом на 25.05.2026
TLV70015DDCT — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Power ICs. Корпус: SOT-23-5. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TLV70015DDCT.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 61.11 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | SOT-23-5 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| PSRR: | 68dB (1kHz) |
| Output Type: | Fixed |
| Control Features: | Enable |
| Current - Output: | 200mA |
| Number of Regulators: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| Voltage Dropout (Max): | 0.25V @ 200mA |
| Current - Supply (Max): | 270 µA |
| Current - Quiescent (Iq): | 55 µA |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 1.5V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TLV70015DDCT | 8076 | від 61.11 грн 1+: 61.11 грн10+: 43.97 грн25+: 39.56 грн100+: 34.76 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
