Зображення корпусу уточнюється
TNY180PN
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
TNY180PN — електронний компонент виробника Power Integrations, категорія Power ICs. Корпус: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TNY180PN.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 82.72 до 103.26 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Power Integrations |
|---|---|
| Корпус: | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Topology: | Flyback, Secondary Side SR |
| Frequency - Switching: | 132kHz |
| Internal Switch(s): | Yes |
| Output Isolation: | Isolated |
| Breakdown Voltage: | 650V |
| Duty Cycle: | 65% |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Power (Watts): | 36.5 W |
| Power Dissipation: | 28.5 W |
| Standard Pack Qty: | 50 |
| Drain-Source Voltage: | 265 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TNY180PN | 9 шт. | від 82.72 грн 1+: 82.72 грн | RadioPulse | Купити |
| TNY180PN | Є в наявності | від 85 грн 1+: 85 грн | Importtime | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TNY180PN | 864 | від 97.64 грн 1+: 97.64 грн12+: 86.4 грн31+: 81.48 грн750+: 79.38 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| TNY180PN | 3710 | від 102.56 грн 1+: 102.56 грн100+: 84.29 грн1000+: 71.65 грн10000+: 61.53 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TNY180PN | 884 | від 103.26 грн 1+: 103.26 грн50+: 99.04 грн100+: 84.29 грн250+: 82.19 грн500+: 80.78 грн1000+: 71.65 грн5000+: 66.66 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
