Зображення корпусу уточнюється
TNY264PN
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
TNY264PN — електронний компонент виробника Power Integrations, категорія Power ICs. Корпус: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TNY264PN.
Всього пропозицій
11
Ціни
від 33.89 до 102.95 грн
Є в Україні
9
| Виробник: | Power Integrations |
|---|---|
| Корпус: | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Topology: | Flyback |
| Frequency - Switching: | 132kHz |
| Internal Switch(s): | Yes |
| Output Isolation: | Isolated |
| Breakdown Voltage: | 700V |
| Duty Cycle: | 65% |
| Fault Protection: | Current Limiting, Open Loop, Over Temperature, Short Circuit |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Power (Watts): | 9 W |
| Power Dissipation: | 6 W |
| Standard Pack Qty: | 50 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TNY264PN | 86 шт. | від 33.89 грн 1+: 33.89 грн | Ворон | Купити |
| TNY264PN | 30 шт. | від 43 грн 1+: 43 грн | К206 | Купити |
| TNY264PN | Є в наявності | від 56 грн 1+: 56 грн | Importtime | Купити |
| TNY264PN | 79 шт. | від 59.5 грн 1+: 59.5 грн10+: 53.5 грн | Радіомаг | Купити |
| TNY264PN | 50 шт. | від 64.29 грн 1+: 64.29 грн10+: 54.65 грн100+: 48.22 грн1000+: 45 грн | Віаком | Купити |
| TNY264PN | 100 шт. | від 65.89 грн 1+: 65.89 грн100+: 50.31 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| TNY264PN | 11 шт. | від 71.44 грн 1+: 71.44 грн | RadioPulse | Купити |
| TNY264PN | 10 шт. | від 72.3 грн 1+: 72.3 грн | IntCom | Купити |
| TNY264PN | Є в наявності | від 102.95 грн 1+: 102.95 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TNY264PN | 2060 | від 67.44 грн 1+: 67.44 грн100+: 55.5 грн1000+: 47.07 грн10000+: 41.31 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TNY264PN | 26483 | від 67.51 грн 1+: 67.51 грн10+: 62.53 грн50+: 60.7 грн100+: 53.95 грн250+: 52.27 грн500+: 51.5 грн1000+: 47.07 грн2500+: 46.51 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
