Зображення корпусу уточнюється
TNY276PN
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
TNY276PN — електронний компонент виробника Power Integrations, категорія Power ICs. Корпус: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TNY276PN.
Всього пропозицій
9
Ціни
від 40.5 до 70.22 грн
Є в Україні
6
| Виробник: | Power Integrations |
|---|---|
| Корпус: | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Topology: | Flyback |
| Frequency - Switching: | 132kHz |
| Internal Switch(s): | Yes |
| Output Isolation: | Isolated |
| Breakdown Voltage: | 700V |
| Duty Cycle: | 65% |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Power (Watts): | 19 W |
| Power Dissipation: | 15 W |
| Standard Pack Qty: | 50 |
| Drain-Source Voltage: | 265 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TNY276PN | 10 шт. | від 40.5 грн 1+: 40.5 грн | Ворон | Купити |
| TNY276PN | 173 шт. | від 42 грн 1+: 42 грн10+: 38 грн100+: 34.5 грн | Радіомаг | Купити |
| TNY276PN | 4 шт. | від 44.3 грн 1+: 44.3 грн | IntCom | Купити |
| TNY276PN | Є в наявності | від 49 грн 1+: 49 грн8+: 45 грн25+: 42 грн | IMRAD | Купити |
| TNY276PN | Є в наявності | від 60 грн 1+: 60 грн | Importtime | Купити |
| TNY276PN | 17 шт. | від 69.53 грн 1+: 69.53 грн | К206 | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TNY276PN | 428 | від 52.31 грн 1+: 52.31 грн20+: 48.31 грн55+: 45.64 грн3750+: 44.94 грн5000+: 44.1 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| TNY276PN | 107479 | від 70.22 грн 1+: 70.22 грн10+: 64.46 грн50+: 61.93 грн100+: 55.4 грн250+: 53.65 грн500+: 52.8 грн1000+: 49.15 грн2500+: 47.04 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TNY276PN | 1466 | від 70.22 грн 1+: 70.22 грн100+: 58.28 грн1000+: 49.15 грн10000+: 42.13 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
