Зображення корпусу уточнюється
TPS62000DGS
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
TPS62000DGS — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Power ICs. Корпус: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TPS62000DGS.
Всього пропозицій
8
Ціни
від 31 до 214.16 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Topology: | Buck |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tube |
| Function: | Step-Down |
| Output Type: | Adjustable |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 80 |
| Drain-Source Voltage: | 0.8 V |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| Voltage - Input (Min): | 2.5V |
| Continuous Drain Current: | 0.6 A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TPS62000DGS | Є в наявності | від 31 грн 1+: 31 грн8+: 29.14 грн | IMRAD | Купити |
| TPS62000DGS | 20 шт. | від 175.46 грн 1+: 175.46 грн | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TPS62000DGS | 12 | від 146.05 грн 1+: 146.05 грн7+: 141.84 грн10+: 134.82 грн19+: 134.11 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| TPS62000DGSR | 3324 | від 179.75 грн 1+: 179.75 грн10+: 133.48 грн25+: 121.98 грн100+: 109.3 грн250+: 103.26 грн500+: 100.66 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TPS62000DGSR | 12 | від 179.75 грн 1+: 179.75 грн10+: 134.11 грн25+: 122.18 грн100+: 109.54 грн250+: 103.92 грн500+: 100.41 грн1000+: 96.2 грн2500+: 93.39 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TPS62000DGS | 2670 | від 211.35 грн 1+: 211.35 грн10+: 158.69 грн25+: 123.58 грн80+: 115.15 грн240+: 110.94 грн560+: 108.84 грн1040+: 106.03 грн2560+: 104.62 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TPS62000DGS | 1278 | від 211.35 грн 1+: 211.35 грн10+: 157.99 грн80+: 131.95 грн160+: 126.16 грн320+: 121.38 грн560+: 118.15 грн1040+: 115.12 грн2560+: 111.55 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TPS62000DGSG4 | 297 | від 214.16 грн 1+: 214.16 грн10+: 159.39 грн25+: 146.05 грн80+: 130.6 грн240+: 112.35 грн560+: 104.62 грн2560+: 103.22 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
