Зображення корпусу уточнюється
TPS73130DBVT
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
TPS73130DBVT — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Power ICs. Корпус: SC-74A, SOT-753. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TPS73130DBVT.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 104.21 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | SC-74A, SOT-753 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Output Type: | Fixed |
| Current - Output: | 150mA |
| Standard Pack Qty: | 250 |
| Number of Regulators: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| Voltage Dropout (Max): | 0.1V @ 150mA |
| Current - Supply (Max): | 750 µA |
| Current - Quiescent (Iq): | 550 µA |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 3V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TPS73130DBVT | 4920 | від 104.21 грн 1+: 104.21 грн10+: 76.1 грн25+: 69.05 грн100+: 61.26 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TPS73130DBVT | 1030 | від 104.21 грн 1+: 104.21 грн10+: 76.24 грн25+: 69.17 грн100+: 61.27 грн250+: 57.49 грн500+: 54.21 грн1000+: 52.25 грн2500+: 50.71 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
