Зображення корпусу уточнюється
TPS73633DRBR
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
TPS73633DRBR — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Power ICs. Корпус: 8-VDFN Exposed Pad. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TPS73633DRBR.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 78.61 до 190.91 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 8-VDFN Exposed Pad |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Output Type: | Fixed |
| Current - Output: | 400mA |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Number of Regulators: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| Voltage Dropout (Max): | 0.2V @ 400mA |
| Current - Supply (Max): | 1 mA |
| Current - Quiescent (Iq): | 550 µA |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 3.3V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TPS73633DRBRM3 | 2895 | від 78.61 грн 1+: 78.61 грн10+: 56.57 грн25+: 51.1 грн3000+: 51.1 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TPS73633DRBRM3 | 2819 | від 78.61 грн 1+: 78.61 грн10+: 56.57 грн25+: 51.1 грн100+: 45.08 грн250+: 42.21 грн500+: 40.49 грн1000+: 39.52 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TPS73633DRBR | 1558 | від 186.7 грн 1+: 186.7 грн10+: 138.97 грн25+: 127.04 грн100+: 113.91 грн250+: 107.65 грн500+: 105.13 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TPS73633DRBR | 103 | від 190.91 грн 1+: 190.91 грн10+: 141.78 грн25+: 129.85 грн100+: 116.51 грн250+: 108.09 грн500+: 104.58 грн1000+: 100.37 грн3000+: 96.86 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
