Зображення корпусу уточнюється
TPS76150DBVR
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
TPS76150DBVR — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Power ICs. Корпус: SC-74A, SOT-753. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TPS76150DBVR.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 117.32 до 118.02 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | SC-74A, SOT-753 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Output Type: | Fixed |
| Current - Output: | 100mA |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Drain-Source Voltage: | 5.0 V |
| Number of Regulators: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 16V |
| Voltage Dropout (Max): | 0.28V @ 100mA |
| Continuous Drain Current: | 595 A |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 5V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TPS76150DBVR | 1715 | від 117.32 грн 1+: 117.32 грн10+: 86.41 грн25+: 78.68 грн100+: 69.76 грн250+: 65.61 грн500+: 63.08 грн1000+: 62.66 грн3000+: 58.52 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TPS76150DBVR | 12885 | від 118.02 грн 1+: 118.02 грн10+: 86.27 грн25+: 78.4 грн100+: 69.7 грн250+: 65.56 грн500+: 63.07 грн1000+: 62.66 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
