Зображення корпусу уточнюється
TPS76330DBVT
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
TPS76330DBVT — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Power ICs. Корпус: SC-74A, SOT-753. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TPS76330DBVT.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 21.47 до 105.37 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | SC-74A, SOT-753 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Output Type: | Fixed |
| Current - Output: | 150mA |
| Standard Pack Qty: | 250 |
| Drain-Source Voltage: | 3.0 V |
| Number of Regulators: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 10V |
| Continuous Drain Current: | 59 A |
| Current - Quiescent (Iq): | 100 µA |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 3V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TPS76330DBVTG4 | 5 шт. | від 21.47 грн 1+: 21.47 грн10+: 18.25 грн100+: 16.1 грн1000+: 15.03 грн | Віаком | Купити |
| TPS76330DBVT | 170 шт. | від 26.6 грн 1+: 26.6 грн | Filur | Купити |
| TPS76330DBVT | 81 шт. | від 45.11 грн 1+: 45.11 грн10+: 38.34 грн100+: 33.83 грн1000+: 31.57 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TPS76330DBVT | 3466 | від 105.37 грн 1+: 105.37 грн10+: 76.57 грн25+: 69.47 грн100+: 61.6 грн250+: 56.19 грн500+: 55.63 грн1000+: 55 грн2500+: 51.49 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TPS76330DBVT | 422 | від 105.37 грн 1+: 105.37 грн10+: 76.57 грн25+: 69.46 грн100+: 61.64 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
