Зображення корпусу уточнюється
TPS76333DBVT
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
TPS76333DBVT — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Power ICs. Корпус: SC-74A, SOT-753. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TPS76333DBVT.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 30 до 84.29 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | SC-74A, SOT-753 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Output Type: | Fixed |
| Current - Output: | 150mA |
| Standard Pack Qty: | 250 |
| Drain-Source Voltage: | 3.3 V |
| Number of Regulators: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 10V |
| Voltage Dropout (Max): | 0.5V @ 150mA |
| Continuous Drain Current: | 595 A |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 3.3V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TPS76333DBVT | 11 | 30 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| TPS76333DBVTG4 | 32 шт. | від 34.7 грн 1+: 34.7 грн10+: 29.49 грн100+: 26.03 грн1000+: 24.29 грн | Віаком | Купити |
| TPS76333DBVT | 200 шт. | від 38.2 грн 1+: 38.2 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TPS76333DBVT | 1621 | від 47.7 грн 1+: 47.7 грн10+: 45.87 грн25+: 43.97 грн30+: 32.24 грн82+: 30.49 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| TPS76333DBVT | 26840 | від 81.48 грн 1+: 81.48 грн10+: 58.93 грн25+: 53.24 грн100+: 46.99 грн250+: 43.97 грн500+: 41.3 грн1000+: 39.69 грн2500+: 39.13 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TPS76333DBVT | 3012 | від 81.48 грн 1+: 81.48 грн10+: 58.86 грн25+: 53.19 грн100+: 46.96 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TPS76333DBVTG4 | 4670 | від 84.29 грн 1+: 84.29 грн10+: 60.2 грн25+: 54.16 грн100+: 47.63 грн250+: 40.46 грн2500+: 39.41 грн5000+: 35.05 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
