Зображення корпусу уточнюється
TPS767D301PWPR
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
TPS767D301PWPR — електронний компонент виробника TEXAS INSTRUMENTS, категорія Power ICs. Корпус: 28-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TPS767D301PWPR.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 429.45 до 577.73 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TEXAS INSTRUMENTS |
|---|---|
| Корпус: | 28-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Output Type: | Adjustable (Fixed) |
| Current - Output: | 1A |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Drain-Source Voltage: | 5.5 V |
| Number of Regulators: | 2 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 10V |
| Voltage Dropout (Max): | 0.58V @ 1A |
| Continuous Drain Current: | 1 A |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 3.3V, 1.5 V ~ 5.5 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TPS767D301PWPR | 646 | від 429.45 грн 1+: 429.45 грн4+: 302.15 грн9+: 285.37 грн500+: 275.58 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| TPS767D301PWPR | 171 | від 455.33 грн 1+: 455.33 грн10+: 349.92 грн25+: 323.5 грн100+: 294.47 грн250+: 284.33 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TPS767D301PWP | 6975 | від 532.96 грн 1+: 532.96 грн10+: 412.66 грн50+: 363 грн100+: 347.62 грн250+: 332.23 грн500+: 322.44 грн1000+: 309.15 грн3000+: 297.96 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TPS767D301PWPRG4 | 1231 | від 577.73 грн 1+: 577.73 грн10+: 403.57 грн25+: 385.39 грн100+: 334.33 грн250+: 319.64 грн500+: 290.96 грн1000+: 258.09 грн2000+: 242.7 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
