
TPS78233DDCR
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
TPS78233DDCR — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Power ICs. Корпус: SOT-23-5. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TPS78233DDCR.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 17.99 до 56.24 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | SOT-23-5 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Output Type: | Fixed |
| Current - Output: | 150mA |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Number of Regulators: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| Voltage Dropout (Max): | 0.25V @ 150mA |
| Current - Supply (Max): | 8 µA |
| Current - Quiescent (Iq): | 1.3 µA |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 3.3V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TPS78233DDCR | 10 шт. | від 17.99 грн 1+: 17.99 грн | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TPS78233DDCR | 14189 | від 56.24 грн 1+: 56.24 грн10+: 40.21 грн25+: 36.21 грн100+: 31.78 грн250+: 29.6 грн500+: 28.4 грн1000+: 27.28 грн3000+: 25.73 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TPS78233DDCR | 8431 | від 56.24 грн 1+: 56.24 грн10+: 40.21 грн25+: 36.19 грн100+: 31.73 грн250+: 29.6 грн500+: 28.32 грн1000+: 27.26 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
