Зображення корпусу уточнюється
UA78L06ACPK
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
UA78L06ACPK — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Power ICs. Корпус: TO-243AA. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників UA78L06ACPK.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 4.55 до 75.86 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | TO-243AA |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| PSRR: | 48dB (120Hz) |
| Output Type: | Fixed |
| Current - Output: | 100mA |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Drain-Source Voltage: | 6 V |
| Number of Regulators: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 20V |
| Voltage Dropout (Max): | 1.7V @ 40mA |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 6.2V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| UA78L06ACPK | Є в наявності | від 4.55 грн 1+: 4.55 грн10+: 4.29 грн35+: 4.1 грн150+: 3.97 грн | IMRAD | Купити |
| UA78L06ACPK | 9 шт. | від 6 грн 4+: 6 грн10+: 5.4 грн | Радіомаг | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| UA78L06ACPK | 2995 | від 75.86 грн 1+: 75.86 грн10+: 54.65 грн25+: 49.31 грн100+: 43.55 грн250+: 40.74 грн500+: 39.06 грн1000+: 36.53 грн2000+: 36.39 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UA78L06ACPKG3 | 1820 | від 75.86 грн 1+: 75.86 грн10+: 54.65 грн25+: 49.31 грн100+: 43.55 грн250+: 40.74 грн500+: 39.06 грн1000+: 38.99 грн2000+: 36.53 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UA78L06ACPK | 1036 | від 75.86 грн 1+: 75.86 грн10+: 54.65 грн25+: 49.31 грн100+: 43.49 грн250+: 40.71 грн500+: 39.04 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UA78L06ACPKG3 | 983 | від 75.86 грн 1+: 75.86 грн10+: 54.65 грн25+: 49.31 грн100+: 43.49 грн250+: 40.71 грн500+: 39.04 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
