Зображення корпусу уточнюється
UA78L09ACPK
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
UA78L09ACPK — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Power ICs. Корпус: TO-243AA. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників UA78L09ACPK.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 74.98 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | TO-243AA |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| PSRR: | 45dB (120Hz) |
| Output Type: | Fixed |
| Current - Output: | 100mA |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Drain-Source Voltage: | 9.0 V |
| Number of Regulators: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 24V |
| Voltage Dropout (Max): | 1.7V @ 40mA |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 9V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| UA78L09ACPKE6 | 17751 | від 74.98 грн 1+: 74.98 грн10+: 54.09 грн25+: 48.83 грн100+: 43.04 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UA78L09ACPK | 1195 | від 74.98 грн 1+: 74.98 грн10+: 54.09 грн25+: 48.84 грн100+: 43.09 грн250+: 40.36 грн500+: 38.68 грн1000+: 38.05 грн2000+: 35.53 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UA78L09ACPK | 946 | від 74.98 грн 1+: 74.98 грн10+: 54.09 грн25+: 48.83 грн100+: 43.04 грн250+: 40.29 грн500+: 38.63 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UA78L09ACPKG3 | 932 | від 74.98 грн 1+: 74.98 грн10+: 54.09 грн25+: 48.84 грн100+: 43.09 грн250+: 40.36 грн500+: 38.89 грн1000+: 37.63 грн2000+: 36.44 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UA78L09ACPKE6 | 851 | від 74.98 грн 1+: 74.98 грн10+: 54.09 грн25+: 48.84 грн100+: 43.09 грн250+: 37.35 грн500+: 36.16 грн1000+: 35.53 грн2000+: 34.54 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UA78L09ACPKG3 | 270 | від 74.98 грн 1+: 74.98 грн10+: 54.09 грн25+: 48.83 грн100+: 43.04 грн250+: 40.29 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
