Зображення корпусу уточнюється
ZXLD1320DCATC
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
ZXLD1320DCATC — електронний компонент виробника Diodes Incorporated, категорія Power ICs. Корпус: 14-UFDFN Exposed Pad. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ZXLD1320DCATC.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 82.1 до 205.31 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| Корпус: | 14-UFDFN Exposed Pad |
| Topology: | Step-Down (Buck) |
| Internal Switch(s): | Yes |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Type: | DC DC Regulator |
| Frequency: | 600kHz |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Voltage - Supply (Max): | 18V |
| Voltage - Supply (Min): | 4V |
| Continuous Drain Current: | 1.5 A |
| Current - Output / Channel: | 1.5A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ZXLD1320DCATC | Є в наявності | від 82.1 грн 1+: 82.1 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ZXLD1320DCATC | 11575 | від 205.31 грн 1+: 205.31 грн10+: 153.46 грн25+: 140.84 грн100+: 126.83 грн250+: 119.82 грн500+: 117.02 грн1000+: 111.41 грн3000+: 101.6 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ZXLD1320DCATC | 2990 | від 205.31 грн 1+: 205.31 грн10+: 153.46 грн25+: 140.48 грн100+: 126.18 грн250+: 119.36 грн500+: 117.07 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
