Зображення корпусу уточнюється
DS18B20
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
DS18B20 — електронний компонент виробника Analog Devices Inc./Maxim Integrated, категорія Sensors. Корпус: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників DS18B20.
Всього пропозицій
39
Ціни
від 17.6 до 576.33 грн
Є в Україні
32
| Виробник: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
|---|---|
| Корпус: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Sensor Type: | Digital, Local |
| Output Type: | 1-Wire® |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 5.5V |
| Features: | Output Switch, Programmable Limit, Programmable Resolution |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Resolution: | 12 b |
| Element Type: | Temperature Probe |
| Package / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Test Condition: | -10°C ~ 85°C (-55°C ~ 125°C) |
| Temperature Range: | -55°C ~ 125°C |
| Accuracy - Highest (Lowest): | ±0.5°C (±2°C) |
| Sensing Temperature - Local: | -55°C ~ 125°C |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| DS18B20 | 35 шт. | від 17.6 грн 1+: 17.6 грн | Radio Store | Купити |
| DS18B20 | 1725 шт. | від 20.7 грн 1+: 20.7 грн | Ворон | Купити |
| DS18B20 | 14 шт. | від 23 грн 1+: 23 грн | НІКОМ | Купити |
| DS18B20 | 283 шт. | від 27 грн 1+: 27 грн | Ворон | Купити |
| DS18B20+ | 50 шт. | від 35.11 грн 1+: 35.11 грн10+: 32.6 грн | Віаком | Купити |
| DS18B20 | 64 шт. | від 36 грн 1+: 36 грн | НІКОМ | Купити |
| DS18B20 | 4994 шт. | від 40.89 грн 1+: 40.89 грн | RadioPulse | Купити |
| DS18B20 UMW | 4 | 45 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| DS18B20 | 14 шт. | від 46 грн 1+: 46 грн | НІКОМ | Купити |
| DS18B20 | 35 шт. | від 47.07 грн 1+: 47.07 грн | К206 | Купити |
| DS18B20 | 24 шт. | від 48.3 грн 1+: 48.3 грн | IntCom | Купити |
| DS18B20 | 128 шт. | від 56 грн 1+: 56 грн | НІКОМ | Купити |
| DS18B20 | Є в наявності | від 60.5 грн 1+: 60.5 грн | Importtime | Купити |
| DS18B20 | 3149 шт. | від 60.76 грн 1+: 60.76 грн | Ворон | Купити |
| DS18B20 | 6 шт. | від 68 грн 1+: 68 грн | НІКОМ | Купити |
| DS18B20 | 46 шт. | від 76.51 грн 1+: 76.51 грн | Ворон | Купити |
| DS18B20 | 1 шт. | від 87.72 грн 1+: 87.72 грн | К206 | Купити |
| DS18B20+ | 834 шт. | від 88 грн 1+: 88 грн10+: 79.2 грн100+: 71.5 грн | Радіомаг | Купити |
| DS18B20 | 11 шт. | від 89 грн 1+: 89 грн | НІКОМ | Купити |
| DS18B20 | 112 шт. | від 99.01 грн 1+: 99.01 грн | Ворон | Купити |
| DS18B20 | 18 шт. | від 99.49 грн 1+: 99.49 грн | К206 | Купити |
| DS18B20+ | 27 шт. | від 106.57 грн 1+: 106.57 грн10+: 98.96 грн | Віаком | Купити |
| DS18B20-3M-TUBE-IP67 | 5 шт. | від 113.7 грн 1+: 113.7 грн | SEA | Купити |
| DS18B20 | 13 шт. | від 114.5 грн 1+: 114.5 грн | НІКОМ | Купити |
| DS18B20 | 5 шт. | від 178 грн 1+: 178 грн | НІКОМ | Купити |
| DS18B20U+ | 1 | від 196.1 грн 1+: 196.1 грн | vdmais | Купити |
| DS18B20U | 34 шт. | від 228.8 грн 1+: 228.8 грн | Filur | Купити |
| DS18B20 | 30 шт. | від 272.1 грн 1+: 272.1 грн | Filur | Купити |
| DS18B20+PAR | 19 шт. | від 341.26 грн 1+: 341.26 грн10+: 316.89 грн | Віаком | Купити |
| DS18B20-20M-TUBE-IP67 | 21 шт. | від 405.94 грн 1+: 405.94 грн | SEA | Купити |
| DS18B20+ | 4 | від 529.32 грн 1+: 529.32 грн | Eurocom Components | Купити |
| DS18B20 | 48 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| DS18B20-EV | 1594 | від 190.24 грн 1+: 190.24 грн5+: 169.26 грн10+: 161.5 грн25+: 152.31 грн50+: 146.04 грн100+: 140.28 грн500+: 128.71 грн1000+: 124.41 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| DS18B20A05 | 866 | від 349.71 грн 1+: 349.71 грн5+: 313.9 грн10+: 300.54 грн25+: 284.64 грн50+: 273.76 грн100+: 263.78 грн500+: 243.7 грн1000+: 236.23 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| DS18B20A10 | 335 | від 425.95 грн 1+: 425.95 грн5+: 383.43 грн10+: 367.48 грн25+: 348.48 грн50+: 335.49 грн100+: 323.58 грн500+: 299.61 грн1000+: 290.67 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| DS18B20A15 | 462 | від 501.49 грн 1+: 501.49 грн5+: 451.69 грн10+: 433.3 грн25+: 411.29 грн50+: 396.28 грн100+: 382.52 грн500+: 354.8 грн1000+: 344.47 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| DS18B20U+ | 2482 | від 530.87 грн 1+: 530.87 грн5+: 478.69 грн10+: 459.32 грн25+: 436.19 грн50+: 420.38 грн100+: 405.89 грн500+: 376.71 грн1000+: 365.84 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| DS18B20+ | 15280 | від 542.76 грн 1+: 542.76 грн5+: 489.74 грн10+: 469.95 грн25+: 446.32 грн50+: 430.2 грн100+: 415.43 грн500+: 385.65 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| DS18B20+PAR | 6060 | від 576.33 грн 1+: 576.33 грн5+: 520.1 грн10+: 499.32 грн25+: 474.41 грн50+: 457.41 грн100+: 441.82 грн500+: 410.42 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
