
DS18B20+
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
DS18B20+ — електронний компонент виробника Analog Devices (MAXIM INTEGRATED), категорія Sensors. Корпус: TO-92-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників DS18B20+.
Всього пропозицій
17
Ціни
від 17.6 до 576.33 грн
Є в Україні
14
| Виробник: | Analog Devices (MAXIM INTEGRATED) |
|---|---|
| Корпус: | TO-92-3 |
| Sensor Type: | Digital, Local |
| Output Type: | 1-Wire® |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 5.5V |
| Features: | Output Switch, Programmable Limit, Programmable Resolution |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Resolution: | 12 b |
| Package / Case: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Test Condition: | -10°C ~ 85°C (-55°C ~ 125°C) |
| Accuracy - Highest (Lowest): | ±0.5°C (±2°C) |
| Sensing Temperature - Local: | -55°C ~ 125°C |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| DS18B20 | 35 шт. | від 17.6 грн 1+: 17.6 грн | Radio Store | Купити |
| DS18B20+ | 50 шт. | від 35.11 грн 1+: 35.11 грн10+: 32.6 грн | Віаком | Купити |
| DS18B20 | 4994 шт. | від 40.89 грн 1+: 40.89 грн | RadioPulse | Купити |
| DS18B20 | 35 шт. | від 47.07 грн 1+: 47.07 грн | К206 | Купити |
| DS18B20 | 128 шт. | від 56 грн 1+: 56 грн | НІКОМ | Купити |
| DS18B20 | Є в наявності | від 60.5 грн 1+: 60.5 грн | Importtime | Купити |
| DS18B20+ | 3149 шт. | від 60.76 грн 1+: 60.76 грн | Ворон | Купити |
| DS18B20 | 1 шт. | від 87.72 грн 1+: 87.72 грн | К206 | Купити |
| DS18B20+ | 834 шт. | від 88 грн 1+: 88 грн10+: 79.2 грн100+: 71.5 грн | Радіомаг | Купити |
| DS18B20 | 18 шт. | від 99.49 грн 1+: 99.49 грн | К206 | Купити |
| DS18B20+ | 27 шт. | від 106.57 грн 1+: 106.57 грн10+: 98.96 грн | Віаком | Купити |
| DS18B20 | 30 шт. | від 272.1 грн 1+: 272.1 грн | Filur | Купити |
| DS18B20+PAR | 19 шт. | від 341.26 грн 1+: 341.26 грн10+: 316.89 грн | Віаком | Купити |
| DS18B20+ | 4 | від 529.32 грн 1+: 529.32 грн | Eurocom Components | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| DS18B20+ | 66738 | від 202.83 грн 1+: 202.83 грн10+: 144.08 грн50+: 123.8 грн100+: 118.9 грн250+: 108.41 грн500+: 94.42 грн2000+: 89.53 грн4000+: 83.23 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| DS18B20+ | 15280 | від 542.76 грн 1+: 542.76 грн5+: 489.74 грн10+: 469.95 грн25+: 446.32 грн50+: 430.2 грн100+: 415.43 грн500+: 385.65 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| DS18B20+PAR | 6060 | від 576.33 грн 1+: 576.33 грн5+: 520.1 грн10+: 499.32 грн25+: 474.41 грн50+: 457.41 грн100+: 441.82 грн500+: 410.42 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
