Зображення корпусу уточнюється
B66319G0100X187
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
B66319G0100X187 — електронний компонент виробника TDK, категорія Inductors. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B66319G0100X187.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 22.1 до 107.71 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Packaging: | Bulk |
| Gap: | Gapped |
| Width: | 0.287" (7.30mm) |
| Finish: | Uncoated |
| Height: | 0.598" (15.20mm) |
| Length: | 1.181" (30.00mm) |
| Material: | N87 |
| Core Type: | E |
| Standard Pack Qty: | 850 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| B66319G0100X187 | 231 шт. | від 22.1 грн 1+: 22.1 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| B66319G0100X187 | 1696 | від 107.01 грн 1+: 107.01 грн10+: 74.21 грн25+: 63.56 грн50+: 56.22 грн100+: 49.41 грн250+: 41.14 грн850+: 37.93 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| B66319G0100X187 | 3005 | від 107.71 грн 1+: 107.71 грн10+: 74.84 грн25+: 63.58 грн50+: 56.23 грн100+: 49.45 грн250+: 41.27 грн500+: 40.29 грн850+: 39.45 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Inductors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
