Зображення корпусу уточнюється
B66421G0000X187
Ціна та наявність в Україні станом на 25.05.2026
B66421G0000X187 — електронний компонент виробника TDK, категорія Inductors. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B66421G0000X187.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 88.7 до 108.18 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Gap: | Ungapped |
| Width: | 0.358" (9.10mm) |
| Finish: | Uncoated |
| Height: | 0.492" (12.50mm) |
| Length: | 0.984" (25.00mm) |
| Material: | N87 |
| Core Type: | EFD |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| B66421G0000X187 | 237 шт. | від 88.7 грн 1+: 88.7 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| B66421G0000X187 | 1326 | від 108.18 грн 1+: 108.18 грн10+: 75.23 грн25+: 64.43 грн50+: 56.97 грн100+: 50.06 грн250+: 41.68 грн650+: 38.5 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Inductors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
