Зображення корпусу уточнюється
CDRH4D28NP-2R2NC
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
CDRH4D28NP-2R2NC — електронний компонент виробника Sumida, категорія Inductors. Корпус: Nonstandard. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників CDRH4D28NP-2R2NC.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 25.5 до 52.69 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Sumida |
|---|---|
| Корпус: | Nonstandard |
| Inductance: | 2.2 µH |
| Current Rating (Amps): | 2.04 A |
| DC Resistance (DCR): | 31.3mOhm Max |
| Tolerance: | ±30% |
| Shielding: | Shielded |
| Material - Core: | Ferrite |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C |
| Packaging: | Reel |
| Rds(on): | 23.2 Mohm |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Continuous Drain Current: | 2.04 A |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| CDRH4D28NP-2R2NC | Є в наявності | від 25.5 грн 1+: 25.5 грн4+: 23.2 грн15+: 21.15 грн70+: 20 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| CDRH4D28NP-2R2NC | 1247 | від 51.99 грн 1+: 51.99 грн10+: 42.43 грн100+: 34.92 грн500+: 34.63 грн1000+: 28.73 грн2000+: 26.2 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| CDRH4D28NP-2R2NC | 66666 | від 52.69 грн 1+: 52.69 грн10+: 43.35 грн100+: 35.64 грн1000+: 29.31 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Inductors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
