
LQG15HS56NJ02D
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
LQG15HS56NJ02D — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Inductors. Корпус: 0402. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LQG15HS56NJ02D.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 4.36 до 6.99 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0402 |
| Inductance: | 56 nH |
| Current Rating (Amps): | 250 mA |
| DC Resistance (DCR): | 820mOhm Max |
| Tolerance: | ±5% |
| Shielding: | Unshielded |
| Material - Core: | Air |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Type: | Multilayer |
| Rds(on): | 820 mOhm |
| Q @ Freq: | 8 @ 100MHz |
| Standard Pack Qty: | 10000 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LQG15HS56NJ02D | 9172 | від 4.36 грн 1+: 4.36 грн10+: 2.67 грн50+: 2.34 грн100+: 2.2 грн500+: 1.88 грн1000+: 1.74 грн2500+: 1.56 грн5000+: 1.42 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LQG15HS56NJ02D | 56117 | від 6.99 грн 1+: 6.99 грн10+: 2.87 грн100+: 2.38 грн1000+: 1.96 грн5000+: 1.82 грн10000+: 1.82 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LQG15HS56NJ02D | 8084 | від 6.99 грн 1+: 6.99 грн10+: 2.87 грн100+: 2.35 грн1000+: 1.94 грн5000+: 1.69 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Inductors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
