
LQH43MN471J03L
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
LQH43MN471J03L — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Inductors. Корпус: 1812. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LQH43MN471J03L.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 26.58 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 1812 |
| Inductance: | 470 µH |
| Current Rating (Amps): | 80 mA |
| DC Resistance (DCR): | 11.8Ohm Max |
| Tolerance: | ±5% |
| Shielding: | Unshielded |
| Material - Core: | Ferrite |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Type: | Drum Core, Wirewound |
| Rds(on): | 11.8 Ohm |
| Q @ Freq: | 40 @ 796kHz |
| Frequency - Self Resonant: | 3MHz |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LQH43MN471J03L | 61 | від 26.58 грн 1+: 26.58 грн10+: 22.1 грн100+: 18.16 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Inductors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
