
LQH43PN221M26L
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
LQH43PN221M26L — електронний компонент виробника MURATA, категорія Inductors. Корпус: 1812. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LQH43PN221M26L.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 26.62 до 29.5 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MURATA |
|---|---|
| Корпус: | 1812 |
| Inductance: | 220 µH |
| Current Rating (Amps): | 240 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 220mA |
| DC Resistance (DCR): | 3.48Ohm Max |
| Tolerance: | ±20% |
| Shielding: | Shielded |
| Material - Core: | Ferrite |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Type: | Drum Core, Wirewound |
| Rds(on): | 3.48 Ω |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LQH43PN221M26L | 1086 | від 26.62 грн 1+: 26.62 грн10+: 22.2 грн100+: 18.05 грн250+: 16.72 грн500+: 15.88 грн1000+: 15.03 грн1500+: 14.54 грн2500+: 14.12 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LQH43PN221M26L | 9186 | від 29.5 грн 1+: 29.5 грн10+: 24.23 грн100+: 19.95 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LQH43PN221M26L | 602 | від 29.5 грн 1+: 29.5 грн10+: 24.23 грн100+: 19.95 грн500+: 16.44 грн1000+: 15.52 грн2500+: 14.47 грн5000+: 13.98 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Inductors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
