
LQM18PN1R0MFRL
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
LQM18PN1R0MFRL — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Inductors. Корпус: 0603. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LQM18PN1R0MFRL.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 11.49 до 11.94 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0603 |
| Inductance: | 1 µH |
| Current Rating (Amps): | 950 mA |
| DC Resistance (DCR): | 250mOhm Max |
| Tolerance: | ±20% |
| Shielding: | Shielded |
| Material - Core: | Ferrite |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Type: | Multilayer |
| Rds(on): | 250 mOhm |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Frequency - Self Resonant: | 100MHz |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LQM18PN1R0MFRL | 40 | від 11.49 грн 1+: 11.49 грн | vdmais | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Inductors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
