
LQM18PN1R8NC0L
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
LQM18PN1R8NC0L — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Inductors. Корпус: 0603. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LQM18PN1R8NC0L.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 11.93 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0603 |
| Inductance: | 1.8 µH |
| Current Rating (Amps): | 700 mA |
| DC Resistance (DCR): | 300mOhm Max |
| Tolerance: | ±30% |
| Shielding: | Shielded |
| Material - Core: | Ferrite |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Type: | Multilayer |
| Rds(on): | 300 mOhm |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Frequency - Self Resonant: | 50MHz |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LQM18PN1R8NC0L | 4959 | від 11.93 грн 1+: 11.93 грн10+: 9.83 грн100+: 8.07 грн1000+: 6.53 грн2500+: 6.32 грн4000+: 6.18 грн8000+: 5.33 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LQM18PN1R8NC0L | 1977 | від 11.93 грн 1+: 11.93 грн10+: 9.97 грн100+: 8.19 грн1000+: 6.74 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Inductors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
