Зображення корпусу уточнюється
LQM2MPN2R2NG0L
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
LQM2MPN2R2NG0L — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Inductors. Корпус: 0806 (2016 Metric). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LQM2MPN2R2NG0L.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 11.91 до 13.86 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0806 (2016 Metric) |
| Inductance: | 2.2 µH |
| Current Rating (Amps): | 1.2 A |
| DC Resistance (DCR): | 138mOhm Max |
| Tolerance: | ±30% |
| Shielding: | Shielded |
| Material - Core: | Ferrite |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Type: | Multilayer |
| Rds(on): | 138 mOhm |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Continuous Drain Current: | 1.2 A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LQM2MPN2R2NG0L | 13 | від 13.86 грн 1+: 13.86 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LQM2MPN2R2NG0L | 61978 | від 11.91 грн 1+: 11.91 грн10+: 9.95 грн100+: 8.18 грн1000+: 6.73 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LQM2MPN2R2NG0L | 17834 | від 11.91 грн 1+: 11.91 грн10+: 9.95 грн25+: 9.32 грн100+: 7.85 грн1000+: 7.71 грн3000+: 7.71 грн6000+: 7.57 грн9000+: 7.43 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Inductors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
