
LQP03TN5N6H02D
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
LQP03TN5N6H02D — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Inductors. Корпус: 0201. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LQP03TN5N6H02D.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 4.91 до 7.01 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0201 |
| Inductance: | 5.6 nH |
| Current Rating (Amps): | 350 mA |
| DC Resistance (DCR): | 400mOhm Max |
| Tolerance: | ±3% |
| Shielding: | Unshielded |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Type: | Thick Film |
| Rds(on): | 0.4 Ω |
| Q @ Freq: | 14 @ 500MHz |
| Standard Pack Qty: | 15000 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LQP03TN5N6H02D | 9622 | від 4.91 грн 1+: 4.91 грн10+: 1.54 грн50+: 1.33 грн100+: 1.07 грн1000+: 0.96 грн2500+: 0.91 грн7500+: 0.83 грн15000+: 0.81 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LQP03TN5N6H02D | 514216 | від 7.01 грн 1+: 7.01 грн10+: 2.1 грн100+: 1.72 грн1000+: 1.41 грн5000+: 1.23 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LQP03TN5N6H02D | 15302 | від 7.01 грн 1+: 7.01 грн10+: 2.1 грн100+: 1.82 грн1000+: 1.47 грн5000+: 1.12 грн10000+: 1.05 грн15000+: 1.05 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Inductors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
