
LQW15AN9N5J00D
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
LQW15AN9N5J00D — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Inductors. Корпус: 0402. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LQW15AN9N5J00D.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 7.34 до 7.71 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0402 |
| Inductance: | 9.5 nH |
| Current Rating (Amps): | 540 mA |
| DC Resistance (DCR): | 140mOhm Max |
| Tolerance: | ±5% |
| Shielding: | Unshielded |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Type: | Wirewound |
| Rds(on): | 0.14 Ω |
| Q @ Freq: | 25 @ 250MHz |
| Standard Pack Qty: | 10000 |
| Frequency - Self Resonant: | 5.5GHz |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LQW15AN9N5J00D | 9539 | від 7.34 грн 1+: 7.34 грн10+: 5.67 грн100+: 4.6 грн250+: 4.24 грн500+: 3.99 грн1000+: 3.75 грн2500+: 3.46 грн5000+: 3.27 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LQW15AN9N5J00D | 111813 | від 7.71 грн 1+: 7.71 грн10+: 6.17 грн100+: 5.07 грн1000+: 4.17 грн5000+: 3.64 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LQW15AN9N5J00D | 12472 | від 7.71 грн 1+: 7.71 грн10+: 5.96 грн100+: 4.91 грн250+: 4.56 грн1000+: 3.71 грн2500+: 3.57 грн5000+: 3.5 грн10000+: 3.29 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Inductors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
