
LQW18AN15NJ00D
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
LQW18AN15NJ00D — електронний компонент виробника MURATA, категорія Inductors. Корпус: 0603. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LQW18AN15NJ00D.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 4.5 до 8.5 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | MURATA |
|---|---|
| Корпус: | 0603 |
| Inductance: | 15 nH |
| Current Rating (Amps): | 600 mA |
| DC Resistance (DCR): | 130mOhm Max |
| Tolerance: | ±5% |
| Shielding: | Unshielded |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Type: | Drum Core, Wirewound |
| Rds(on): | 0.13 Ω |
| Q @ Freq: | 40 @ 250MHz |
| Package / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Frequency - Self Resonant: | 6GHz |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LQW18AN15NJ00D | 138 | від 6.17 грн 1+: 6.17 грн | vdmais | Купити |
| LQW18AN15NJ00D | 20 шт. | від 8.5 грн 1+: 8.5 грн | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LQW18AN15NJ00D | 1862 | від 4.5 грн 1+: 4.5 грн10+: 4.19 грн50+: 3.88 грн100+: 3.75 грн500+: 3.4 грн1000+: 3.27 грн2000+: 3.18 грн2500+: 3.13 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LQW18AN15NJ00D | 1645 | від 7.73 грн 1+: 7.73 грн10+: 6.53 грн100+: 5.39 грн1000+: 4.43 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Inductors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
