
LQW18AN6N8D00D
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
LQW18AN6N8D00D — електронний компонент виробника MURATA, категорія Inductors. Корпус: 0603. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LQW18AN6N8D00D.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 3.2 до 7.69 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | MURATA |
|---|---|
| Корпус: | 0603 |
| Inductance: | 6.8 nH |
| Current Rating (Amps): | 750 mA |
| DC Resistance (DCR): | 82mOhm Max |
| Tolerance: | ±0.5nH |
| Shielding: | Unshielded |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Type: | Drum Core, Wirewound |
| Rds(on): | 0.082 Ω |
| Q @ Freq: | 35 @ 250MHz |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Frequency - Self Resonant: | 6GHz |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LQW18AN6N8D00D | Є в наявності | від 5.68 грн 1+: 5.68 грн4+: 5.22 грн15+: 4.82 грн70+: 4.36 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LQW18AN6N8D00D | 3950 | від 3.2 грн 1+: 3.2 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LQW18AN6N8D00D | 7230 | від 7.69 грн 1+: 7.69 грн10+: 6.29 грн25+: 5.81 грн100+: 5.18 грн250+: 4.69 грн1000+: 4.2 грн4000+: 4.06 грн8000+: 3.36 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LQW18AN6N8D00D | 1180 | від 7.69 грн 1+: 7.69 грн10+: 6.5 грн100+: 5.36 грн1000+: 4.41 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Inductors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
