Зображення корпусу уточнюється
SPM5030T-R20M
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
SPM5030T-R20M — електронний компонент виробника TDK, категорія Inductors. Корпус: Nonstandard. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SPM5030T-R20M.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 86.41 до 87.82 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Корпус: | Nonstandard |
| Inductance: | 200 nH |
| Current Rating (Amps): | 22.2 A |
| Current - Saturation (Isat): | 21A |
| DC Resistance (DCR): | 2.31mOhm Max |
| Tolerance: | ±20% |
| Shielding: | Shielded |
| Material - Core: | Metal |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Type: | Drum Core, Wirewound |
| Rds(on): | 2.31 mOhm |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Inductors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
