Зображення корпусу уточнюється
VLS6045EX-2R2N
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
VLS6045EX-2R2N — електронний компонент виробника TDK, категорія Inductors. Корпус: Nonstandard. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників VLS6045EX-2R2N.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 25.27 до 29.48 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Корпус: | Nonstandard |
| Inductance: | 2.2 µH |
| Current Rating (Amps): | 5.1 A |
| Current - Saturation (Isat): | 7.5A |
| DC Resistance (DCR): | 19mOhm |
| Tolerance: | ±30% |
| Shielding: | Shielded |
| Material - Core: | Ferrite |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Packaging: | Reel |
| Type: | Drum Core, Wirewound |
| Rds(on): | 19 mOhm |
| Standard Pack Qty: | 1500 |
| Continuous Drain Current: | 7.5 A |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| VLS6045EX-2R2N | 9164 | від 25.27 грн 1+: 25.27 грн10+: 20.71 грн100+: 17.03 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| VLS6045EX-2R2N | 23641 | від 25.34 грн 1+: 25.34 грн10+: 20.36 грн100+: 16.71 грн1500+: 12.07 грн4500+: 11.58 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| VLS6045EX-2R2N-H | 1901 | від 28.85 грн 1+: 28.85 грн10+: 23.59 грн100+: 19.38 грн1500+: 14.6 грн4500+: 13.9 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| VLS6045EX-2R2N-H | 4163 | від 29.48 грн 1+: 29.48 грн10+: 24.5 грн100+: 20.15 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| VLS6045EX-2R2N-CA | 726 | від 29.48 грн 1+: 29.48 грн10+: 24.5 грн100+: 20.15 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Inductors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
