
MC33063ADR
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
MC33063ADR — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Power ICs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MC33063ADR.
Всього пропозицій
22
Ціни
від 7.88 до 135.69 грн
Є в Україні
11
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Topology: | Buck, Boost |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Function: | Step-Up, Step-Down |
| Output Type: | Adjustable |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Drain-Source Voltage: | 40 V |
| Output Configuration: | Positive or Negative |
| Voltage - Input (Max): | 40V |
| Voltage - Input (Min): | 3V |
| Continuous Drain Current: | 1.5 A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MC33063ADR2G | 170 шт. | від 7.88 грн 10+: 7.88 грн100+: 5.25 грн170+: 4.81 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| MC33063ADR | 62 | від 8.14 грн 1+: 8.14 грн | vdmais | Купити |
| MC33063ADR | 1009 | від 9.39 грн 1+: 9.39 грн | Eurocom Components | Купити |
| MC33063ADR | 9942 шт. | від 9.94 грн 1+: 9.94 грн | SEA | Купити |
| MC33063ADR2G | 103 шт. | від 10.5 грн 2+: 10.5 грн10+: 9.4 грн100+: 8.4 грн | Радіомаг | Купити |
| MC33063ADR | 645 шт. | від 12 грн 2+: 12 грн10+: 10.8 грн100+: 9.7 грн | Радіомаг | Купити |
| MC33063ADR | Є в наявності | від 13.02 грн 1+: 13.02 грн10+: 12.24 грн35+: 11.72 грн | IMRAD | Купити |
| MC33063ADR | 1260 шт. | від 14.96 грн 1+: 14.96 грн10+: 12.72 грн100+: 11.22 грн1000+: 10.47 грн | Віаком | Купити |
| MC33063ADR2G | 895 шт. | від 17.6 грн 1+: 17.6 грн | Filur | Купити |
| MC33063ADR | 100 шт. | від 24.91 грн 1+: 24.91 грн10+: 20.1 грн100+: 16.61 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| MC33063ADR2G | 35 шт. | від 27.28 грн 1+: 27.28 грн10+: 23.19 грн100+: 20.46 грн1000+: 19.1 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MC33063ADR | 2022 | від 25.18 грн 1+: 25.18 грн10+: 17.28 грн25+: 15.36 грн100+: 13.23 грн250+: 12.23 грн500+: 11.62 грн1000+: 11.12 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MC33063ADR2G | 2285 | від 36.44 грн 1+: 36.44 грн10+: 29.59 грн25+: 27.91 грн48+: 20 грн132+: 18.88 грн7500+: 18.74 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| MC33063ADRE4 | 393 | від 40.57 грн 1+: 40.57 грн10+: 28.54 грн25+: 25.6 грн100+: 22.31 грн1000+: 20.49 грн2500+: 20.49 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MC33063ADRG4 | 2721 | від 41.97 грн 1+: 41.97 грн10+: 41.76 грн25+: 41.62 грн100+: 41.13 грн250+: 40.78 грн2500+: 20.49 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MC33063ADRE4 | 227 | від 41.97 грн 1+: 41.97 грн10+: 29.38 грн25+: 26.3 грн100+: 22.93 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MC33063ADR | 226 | від 45.53 грн 1+: 45.53 грн10+: 32.59 грн25+: 29.38 грн37+: 26.3 грн100+: 25.95 грн101+: 24.83 грн500+: 23.99 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| MC33063ADR | 18554 | від 50.36 грн 1+: 50.36 грн10+: 35.95 грн25+: 32.31 грн100+: 28.27 грн250+: 26.34 грн500+: 25.18 грн1000+: 24.22 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MC33063ADR | 16039 | від 50.36 грн 1+: 50.36 грн10+: 35.95 грн25+: 32.31 грн100+: 28.33 грн250+: 26.37 грн500+: 25.25 грн1000+: 24.27 грн2500+: 23.15 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MC33063ADR2G | 7793 | від 53.86 грн 1+: 53.86 грн10+: 38.75 грн25+: 35.39 грн100+: 32.03 грн250+: 29.87 грн500+: 28.05 грн1000+: 27.42 грн2500+: 24.83 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MC33063ADR2G | 6758 | від 56.65 грн 1+: 56.65 грн10+: 40.57 грн25+: 36.51 грн100+: 32.01 грн250+: 29.87 грн500+: 28.57 грн1000+: 27.51 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MC33063AD | 6859 | від 135.69 грн 1+: 135.69 грн10+: 100.02 грн25+: 83.23 грн75+: 78.34 грн300+: 76.24 грн525+: 74.84 грн1050+: 72.04 грн2550+: 71.34 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
