Зображення корпусу уточнюється
MC33063AP
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
MC33063AP — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Power ICs. Корпус: DIP8. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MC33063AP.
Всього пропозицій
13
Ціни
від 25 до 202.83 грн
Є в Україні
6
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | DIP8 |
| Topology: | Buck, Boost |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tube |
| Function: | Step-Up, Step-Down |
| Output Type: | Adjustable |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 50 |
| Drain-Source Voltage: | 40 V |
| Output Configuration: | Positive or Negative |
| Voltage - Input (Max): | 40V |
| Voltage - Input (Min): | 3V |
| Continuous Drain Current: | 1.5 A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MC33063AP1 | 6 шт. | від 25 грн 1+: 25 грн10+: 22.5 грн100+: 9.1 грн | Радіомаг | Купити |
| MC33063AP | 14 шт. | від 27.5 грн 1+: 27.5 грн | IntCom | Купити |
| MC33063AP1G | 22 | від 31.24 грн 1+: 31.24 грн | vdmais | Купити |
| MC33063AP | 50 | від 46.5 грн 1+: 46.5 грн10+: 43.19 грн100+: 41.87 грн1000+: 39.67 грн | Liven | Купити |
| MC33063AP1G | 30 шт. | від 46.64 грн 1+: 46.64 грн10+: 39.64 грн100+: 34.98 грн1000+: 32.65 грн | Віаком | Купити |
| MC33063AP1G | Є в наявності | від 66.1 грн 1+: 66.1 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MC33063AP1G | 16 | від 66.45 грн 1+: 66.45 грн10+: 48.4 грн23+: 42.53 грн50+: 41.27 грн62+: 40.22 грн100+: 39.8 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| MC33063AP1G | 7000 | від 69.94 грн 1+: 69.94 грн10+: 50.15 грн50+: 42.33 грн100+: 39.9 грн250+: 37.32 грн500+: 35.77 грн1000+: 34.5 грн2500+: 33.15 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MC33063AP1G | 230 | від 76.24 грн 1+: 76.24 грн10+: 54.56 грн50+: 43.78 грн100+: 37.84 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MC33063AP | 923 | від 94.42 грн 1+: 94.42 грн10+: 68.54 грн20+: 50.36 грн53+: 47.56 грн5000+: 46.16 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| MC33063AP | 1010 | від 128.69 грн 1+: 128.69 грн10+: 94.91 грн50+: 81.22 грн100+: 76.98 грн250+: 72.51 грн500+: 72.27 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MC33063APE4 | 695 | від 186.05 грн 1+: 186.05 грн10+: 123.1 грн50+: 103.52 грн100+: 88.13 грн250+: 81.83 грн500+: 72.04 грн1000+: 60.99 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MC33063AP | 1962 | від 202.83 грн 1+: 202.83 грн10+: 131.49 грн50+: 119.6 грн100+: 100.72 грн250+: 94.42 грн500+: 81.83 грн1000+: 70.64 грн2500+: 65.33 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
